Červen 2010

Pozastavuji blog... :(

23. června 2010 v 18:49 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Omlouvám se Affskům, že moc neobíhám, ale teď nemám ňák čas. :( ale o prázdninách tu určo budu! Mám ještě co dodělat ná mojem druhém blogu o naší fenečce Bonne. takže pozastavuju na dobu neurčitou. ale do prázdnin bych tu měla na 100% být!! ;)
Prosím nemažte si mě, budu se snažit tu chodit co nejvíc to de. :)
a v září budu s Bonne chodi na cvičák jménem KUZMA (Kurz Zodpovědného Majitele) :)
bude tu více článků ale víc jich bude > TADY <

Pá               vaše    Teplokrevník♥Shaga   :*

Jmenovka pro avril-domda

21. června 2010 v 13:30 | Teplokrevník♥Shaga
jmenovka
Vanušík. :) nešly tam háčky...

Škola v Přírodě

20. června 2010 v 8:40 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Zážitky :.

14. 6. - 18.6

Jsme byli na ŠvP... :)
1. den... den číslo 1... čte se to jedna... úroveň jedna (1.) stupeň jedna (1) :D xD
mno nic... :D xD xD
Po příjezdu jsme vystoupili z autobusu, to je dost otravný, že? no, pak jsme si dotáhli jeden a půl (1,5), :D dlouhé taštičky kde jsme měli veci.
Pak jsem otevřela dveře, položila kufr, položila ho úplně, chytla zip a pomalu odepínala svůj kufříček... Věci jsem si nechala v kufru když jsem zjistila, že je to jedno jestli je mám v kufru nebo v bedně, ne?
2. den ..................................................
absolutně si nepamatuju...
den číslo TŘI... (3)
Celodenní vycházko... achjo, všude puchýře, hlavně na nohách.
PS: "Kreslím kámošku... ta dopadně blbě. pak kreslím druhou... ještě horší. pak mi kámoška řekne, že mě nakreslí, no... začala hlavou, že? řekne mi, jo? že vypadám jak mutant a začalo to.. otevřela pusu a výbuch smíchu ne? prostě záchvaty, které ani já nemůžu mít.
A dny utíkaly  už jsem doma u kompu.... :D

pá Affs♥♥♥

Pozastavení

13. června 2010 v 10:35 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Čauky, musím pozastavit blog až do pátku, protože je na ŠvP (škola v přírodě)
nebudeme tam mít signál a na pc se tam asi těžko dostanu, že? tak pozastavuju a budu ráda, když si mě nesmažete. ale když jo tak........ to je jedno... tak pááá. :* :*

Vaše         Teplokrevník♥Shaga

5.6. 2010 :)

9. června 2010 v 15:58 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Tak jsem byla na půldenním výletě z hnízdečka s tatínkem a babičkou. :)
Tak první výlet byl na Lysou, no, alespoň do půlky Lysé. :P
A nakonec jsem jezdila v sedle! Nevím jak vy, ale ve westernovém sedle se mi jezdí líp než v anglickém, protože se mi líp zastavuje kůň. :D Ale to je jedno... fotila jsem i koníky, které měli ve výběhu. tak je tu dám jako shooty a můžete si je dát na dess. ale na blog si dejte moji klikajdu nebo zdroj v odkaze. :) fotečky jsem upravila a zmenšila takže by se tu měly vlézt a neměly by bát moc velké. ;)

Diplomek od super-peksanci

7. června 2010 v 13:28 | Teplokrevník♥Shaga
Dostala jsem diplomek od mého Affska - super-pejsanci... :) děkuji.


Je mi líto... Ale i naopak. :)

6. června 2010 v 21:15 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Moc se omlouvám Affskům, že jsem tu včera a dneska půlku dne nebyla. Včera jsem vstávala o půl sedmé ráno a vrátila se kolem šestí hodiny odpo... byla jsem totiž na Lysé pomáhat taťkovi. zhruba do půlky cesty na Lysou jsme došli, abychom navedli závodníky správným směrem. byl tam ttiž závod na Lysou horu v běhu a nejrychlejší byl za 49 min... :) to bych rozhodně nevyběhla....... no, to napíšu až v příštím článku. byla jsem i jezdit! :) konečně!! a možná budu KONEČNĚ chodit na nějaký jezdecký oddíl! jsem ráda, protože u nás nikde NIC není a ta jízdárna je na Čeladné kde už jsem jednou byla. :) více v dalším článku! a budou tam i shooty, které jsem zase fotila "JÁ" takže kopírovat poze se zdrojem!!

Photoshooty-44

4. června 2010 v 13:54 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Photoshooty :.
Tyto shooty jsem fotila JÁ sama. takže si je na dess dát můžete ae když si ty shooty budete chtít na blog vložit takhle tak "UVEĎTE ZDROJ!!" dejte si pod článek klikačku, kterou mámv menu!

Daruji dessy :)

2. června 2010 v 15:58 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Tak tu dám dessy, které daruji pro jiné blogy. ae pochybuju, že je někdo bude chtít, protože si obědnáváte jinde. :( njn. ae už k těm dessům. :D tak se koukněte a uvidíme. kdyžtak odepište.

náhled: ↓
Líbí se ti ňáký dess? tak mi do komentářů napiš:

Přezdívka:
blog:
mail:

Na mail ti pošlu údaje jak máš dess nastavit! ;)


Dneska ve škole

1. června 2010 v 15:57 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Zážitky :.
Tak tu dneska zapojím hodně věcí. Až dojdeme k nadpisu. :) Všichni by měli vědět, že dnes je Den dětí, no a ve škole jsme ten den trochu oslavili. :) dostali jsme nafukovací balonky a kluci celou hodinu vydávali zvuky... ae byly to balonky ne oni..... :D xD Učitelka byla úplně jako socha a pořát se na nás koukala jak ty balonky lítají ve vzduchu.. :D ae o přestávce to byla ještě větší prča!! Když jsme si nafoukli svůj balonek tak jsme se opatrně k někomu přiblížili, dali jsme jim balonek za zadek a normálně jsme ho pustili, aby kluci dali najevo, že naše holky ze školy jsou prasata. :D No nemyslete si! já to taky schytala! :D Pár kluků si to naplnilo vodou a domlouvali se jestli to rozmajznou na tabuli, na zdi nebo na nejhorší... na učitelce... :D :D a navíc jsme psali testík z AJ, ae myslím, že já to budu mít alespoň na dvoju, protože mě angličtina baví. :)
a ještě k tomu se těším na večer protože to oslavíme, myslím ten Den dětí, a společně s tím, že jsem vyhrála 3. místo v soutěži "Zvířata kolem nás". Měla jsem prezentaci o Arabském plnokrevníkovi a moc se mi líbila. skusím to tu nějak dát aby jste se mohli podívat a doufám, že se vám bude líbit! :) tak zatím ppp :*

+ poděkování!

Děkuji všem hlasujícím pro mě v všeobecné soutěži. moc si toho vážím a budu ráda když to tak bude pokračovat do té doby dokud ze soutěže nevypadnu. :) Takže Vás... ty nejlepší... :) prosím aby mi hlasovali do druhého kola. ae ještě to nezačalo takže odkaz dám až to začne. Děkuji moc! a do komentářů si můžete napsat o diplomek nebo o co chcete! ;)

Vaše   Teplokrevník♥Shaga :*