Květen 2010

Diplomky a včerejšek

30. května 2010 v 14:10 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Tak jsem před obědem udělala diplomky ae pravda je, že mě se moc nelíbí. :D tak diplomky jsou dole.

Diplomek pro Veríska
diplomek pro shagyu
Diplomek pro Mishuli
diplomek pro Katu
No a ve dne 27. 5. jsem zase fotila Bonisku, takže tu dám pár fotek. ;) a ještě ze včerejška ae ty musím ještě stáhnout, takže tu budou příští článek. :)

měsíc

kytičky
Bonne

Bonda

29. května 2010 v 8:54 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Zážitky :.
Tak včera jsem seděla...seděla a seděla na židli až jsem se apsolut nudila. :D Brácha šel sekat trávu. pak přišel bratranec a já jsem si do PC stáhla ňáký filmy. jeden mě vážně zaujal. byl moc hezký. teda mě se líbil. :) no pak mi brácha řekl ať jdu pohrabat trávník, protže tam byly zbytky posekané trávy. když se tak stalo, šla jsem z5 domů k PC abych se koukla na blog. potom přišla mamka a šli po chvíli s bráchou volit tak jsem sama doma. :D a když nasedávali do auta tak mi maka za včasu řekla ať ještě zametu trávník vepředu před barákem. já mysleže že mě klepne. úplně jsem na to zapoměla. tak jsem vyšla ven a do dveří koukala Bonne. ta sladká fenečka s kaštanovýma očima. :) když jsem viděla ten její kukuč tak jsem smeták nechala být a místo toho jsem to vzala foťák a piškoty. šla jsem s ní na zahradu a když jsem se vracela domů a byla jsem už v bytě tak jsem si řekla, "Zapoměla jsem na ten chodník!" tak jsem valila ven pro ten "smeták" a šla to zametat! :D tak jsem vyfotila pár fotek s Boniskou. tak je sem dám. ;) jsou dole ↓
(NEKOPÍROVAT!! JE TO MŮJ PES!) A MOŽNÁ Z TOHO UDĚLÁM SHOOTY! :)
(jo a jmenovka pro Terýýýska a Kathusku je ve druhém článku.)

Bonne

Bonisek :-*

Bonne
Bonne

Others..........

28. května 2010 v 20:44 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Jsem vděčná všem kteří hlasují pro můj výtvor Tady a budu ráda nadále když to tak bude pokračovat dále! :) Ti kteří ještě nehlasovali tak je moc prosím. jsem tam jako Teplokrevník♥Shaga s posledním výtvorem. moc děkuji. kdyžtak si řekněte o diplom nebo tak, ráda udělám! :)

Tady je jmenovka pro Terýýýska a Kathusku ↓

jmenovka

Tajemný Křišťál - 4. část

26. května 2010 v 14:25 | Teplokrevník♥Shaga |  ♥ Kniha ♥
Po tréninku jsem vyhřebelcovala Faraona a pak šla domů.
Po cestě domů jsem šla kolem lesa a vzpomněla jsem si…
"Když slunce zapadne objevím se tady, ale když vyjde tak zmizím."
Koukla jsem se do černého lesa a všimla si zapadajícího slunce. ,,Po stmívání se objeví Křišťál, měla bych za ním jít." Když jsem počkala do setmění šla jsem do lesa a úplně jsem zapomněla, že má za mnou přijít Max.

2. kapitola

Když jsem byla v lese, Max mezi tím přišel k nám. ,,Dobrý večer, je tady Sandra?" ,,Ahoj Maxi, myslím že Sandra se šla projít do lesa, chodí tam každý večer." ,,Dobře děkuji."
Když jsem přišla na místo, kde se stala ta nehoda, vybavil se mi v hlavě ten obraz, ve kterém ten náklaďák srazil Křišťála. Rychle jsem mrkla a zatřepala hlavou, aby se ten obraz ztratil.
Když jsem byla v lese, kladla jsem si otázky, kde je Křišťál, dívala jsem se všude kolem, ale nikde nebyl. ,,Halo?? Křišťále jsi tu?" Otočila jsem se a doufala, že bude za mnou, ale nikdo tam nebyl, ale viděla jsem něco svítit. ,,Křišťále, jsi to ty?" Koukla jsem se za roh a narazí do mě Max s lampou. ,,Sandro co tu děláš, hledám tě všude a proč voláš Křišťála? Vždyť tu nehodu nepřežil, nebo jo??" ,,Hm… Ne, jasně, že ne!" ,,A proč voláš jeho jméno?" ,,Já… j.. já si mluvím jen tak sama pro sebe." Právě teď mi došlo, že ho Max nevidí a tak jsem na chvíli ztichla. ,,A co tady děláš?" ,,Šla jsem se projít." Usmála jsem se a založila ruce.
,,No dobře, tak co kdybychom…" ,,Co to bylo?" Překřikla jsem Maxe. Myslela jsem si, že je to Křišťál, ale Max nevěděl o čem je řeč. ,,Co, co bylo?" ,,Něco jsem viděla." ,,Ale já ne. Je ti dobře?" ,,Jasně, ale něco se tam rozsvítilo a pořád to svítí." ,,Co???" Chytla jsem Maxe za rameno a prstem jsem ukázala místo svitu, který jsem viděla jen já. ,,Ale já žádné světlo nevidím, takže jdu. A slib mi, že až přijdeš domů tak si půjdeš lehnou ano?" Poplácal mě na zádech a odešel. Podívala jsem se na něj a pak jsem šla za světlem. ,,Ahoj Křišťále!" Rychle jsem k němu přiběhla. Objala jsem ho kolem krku a dala pusu na jeho hladký čumáček. ,,Ty jsi přišla?" ,,Jasně, proč bych nepřišla? Nedokážu na tebe zapomenout. Znova jsem ho objala a pohladila ho po krku. ,,Věděl jsem, že přijdeš a proto tě někam vezmu. Naskoč si na mě!" ,,Co, že? Já nemůžu jezdit bez sedla!" ,,Věříš mi, nebo ne??" ,,Jasně, že jo." Usmála jsem se, popadla jsem ho za hřívu a sedla si na jeho bílý hřbet.
Když jsem nasedla, přímo před námi se otevřel průchod. Vyšli jsme po průhledných schodech a připadalo mi jako kdybychom se vznášeli.
Když jsme došli na místo, vypadalo to tam jako v zahradě, kde rostly růže tulipány a další nádherné květiny. Všechno se tam nádherně třpytilo a zářilo. Když jsem zeslezla z Křišťála připadala jsem si jako v nebi, všude kolem nás byly bílé mráčky a pod námi les pokrytý bílou průhlednou peřinou.

In school :D

25. května 2010 v 14:01 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Zážitky :.
Ta jo, dneska ve škole se stalo něco neuvěřitelnýho!! :D Nebudete mi věřit ae ňák to zkusím. :) No, začalo to tak... že si kluci vytáhli míček a házeli si to přes celou třídu, takže mi lítal míček každou chvílí nad hlavou... Jednou letěl, letěl, letěl a letěl až doletěl a už nebyl. tak zkuste hádat.... :D   ↓ C.Č.


Tak tu...

24. května 2010 v 16:22 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Bleskovky :.
Je.... bleskovka! :) a jsem moc ráda, že všechna Affska se zapsal, až na ty omluvené. :) tak tu máte tu bleskovku. a moc děkuji za všechny vaše hlasy. protože naše škola pořádá za tento rok hodně soutěží a Vy jste záchrana!!!! :) ;) jen díky Vám, jsme měli o 400 hlasů pro třídu! a moc se omlouvám, že vás pořát prosím o hlásky ae moc si toho vážím, takže stačí vyplnit bleskovku a dostanete diplomek! ;)

1) Čaues :)
2) Smí se používat ostruhy?
3) Čím se lyší Frís a Andalus?
4) Má hříbě zuby?
5) Kolik má zubů klisna?
6) Napiš mi 3 plemena na "H" :P
7) Chceš diplomek? :D
8) Co na diplomek?
9) Jak se máš? :)
10) Líbí se ti můj blog?
11) Co na něm mám zlepšit?
12) Tak zatím pá! :)
13) Pa pa
14) Pa :D

Dess je zpět + bleskovka

23. května 2010 v 13:02 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Tak jsem si dess změnila za ten starý protože se mi líbí a ten nový moc ne. :D a doufám, že vám nebude vadit, že tu dám bleskovku. Nebo VGS  nebo tak.... bohužel mi tu nejdou dát ankety tak napište do kometářů. ae ještě to skusím! ;)

Dess

23. května 2010 v 10:25 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Dess tady muset dát dřív, protože jsem si to přeposílala domů a mě se to cestou zmenšilo. teď jsem u taťky a dess mám u něj tak si to nastavím už teď. děkuji, že pro mě hlasujete! :-)

No, tak...

22. května 2010 v 15:27 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Moje kecy :.
Fotečky budou později, prptože jsem u taťky a ty fotky z domu tu nemám. jinak prosím o hlásky tu. ← Jsem tam jako Teplokrevník♥Shaga takže ten poslední detajl koníka. :) hlásky vám oplatím, stačí si napsat a hlásky budu potřebovat tak dlouho dokud nevypadnu. Moc vás o ně prosím, mám další šanci a dělání z grafikou mě strašně baví. :) A pro Shagyu mám jmenovku dole. ↓ ;)

Fotečky koťátek!

21. května 2010 v 17:06 | Teplokrevník♥Shaga |  .: Zážitky :.
Tak tu mám fotečky s našima kočičkama! :) ;) Prosím nekopírujte je! A ještě stáhnu fotky, které jsem fatila denska. :) ae asi v příštím článku. a pod záhlavím je něco pro Affska a spol... :)

Kájinka :-*
Kája :-*
Zase Kája
Čiči... :-*
Toto vypadá jako surikata..... :) :* :* ↑↑

Dvojčátko Káji
To je dvojčátko od Káji  :) ↑↑

Maminka a mimi :-*
Ta byla poslední. ještě jich mám víc ae neupravené nebo velké. :)

Jmenovky + diplomky

19. května 2010 v 16:48 .: Bleskovky :.
Tak jsem se rozhodla, že budu dělat jmenovky. ale nevím jestli to má nahradit dessy, protože je nikdo nechce. :( tak do ňákého strarého, nepovedeného článku napíšu jmenovky na objednávku... :) ale bude to ve stylu "graffity"!! :D a diplomky najdete dole:)

diplom pro Terýýýska a spol...
↑ Blog → tady

diplomek pro mishuli
↑ Blog → tady

diplomek pro katu
↑ Blog → tady

diplomek pro yeafyu
↑ Blog → tady

diplomek pro shagyu
↑ Blog → tady

doufám, že se vám líbí! :)

Klik...

18. května 2010 v 15:14 .: Moje kecy :.
Tak, jo. klikajda je už na místě! :) a děkuji! jináč se dcl nudím tak sem dám bleskajdu! :)

1) Ahooj*
2) Jak se máš?
3) Víš co jsou kamaše? (kdyžtak popiš)
4) Napiš mi 3 plemena začínající na "A"
5) Líbí se ti moje dessy?
6) C o na diplík?
7) Tak zatím pp
8) Pápá. :D

zkouška...

18. května 2010 v 13:26
← Moc prosím, jestli mi z tohoto obrázku uděláte klikačku... mě to nešlo. půl hodinu a možná i víc se tu s tám dřu, pořát to opakuju a pořát mi to nekliká!!! :( to už tak čtvr roku hledám, ňáké blogy kde mají srozumitelné návody, a u nikoho jsem to nepochopila.. :( takže moc prosím... řekněte si o diplomek, o cokoli.

Newinky.. :)

18. května 2010 v 8:29 .: Moje kecy :.
Tak tu mám avatar pro →Shagya tak doufám, že se líbí ↓
shagya
No a na konec května mám new dess, který si tu nastavím, potom sem dám náhled ae myslím, že na ploše vám to bude stačit.... :D
A jinač dneska jsem doma, protože se nám za chvíli vylije porubka, z těch deštů, takže očekávám, že to tu bude jak v 97. :D ale my bydlíme na kompi, takže nám hrozí jen vytopený sklep, což se nám stalo minulý rok. Ale je štěstí, že to rozšiřovali, protože by to už dávno bylo vylité.

Jsem vážně vděčná

16. května 2010 v 12:42 .: Moje kecy :.
Jsem vám opravdu vděčná za hlásky pro školu. Hlavně Affskům!!! :* ;) moc vám děkuji!! Tak do komentářů si napiště co chcete za oplátku; třeba diplom, avatar atd.... :) a ještě jednou moc děkuji! :*

Clydesdalský kůň

16. května 2010 v 12:10 .: Plemena :.
Výška:

Průměrná výška je 16,2 pěstí (164,5 cm),
ale hřebci mohou být vyšší než 17 pěstí
(172,7 cm).


Světová popularita:

Clydesdalský kůň se exportuje do celého
světa. V roce 1990 byl hřebeček Clydesdala
vysoký 18,2 pěstí (185 cm) prodán do
Japonska za 20 000 liber. Transakci
uskutečnil Fairways Heavy Horse Centre
v Perthu ve Skotsku. Až do té doby držel
rekord Clydesdale prodaný roku 1911 za 9 500
liber.

Clydesdalský kůň

Buloňský kůň

16. května 2010 v 11:57 .: Plemena :.
Výška:

Buloňský kůň měří v kohoutku 15,3 až 16,3
pěstí (155,5-165,5 cm). Mareyeur měřil
15,1-15,3 pěstí (153,5-155,5 cm).


Hlava:

Hlava Buloňského koně je nezaměřitelná a jasně
ukazuje orientální vliv. Profil je rovný, očnice
vystouplé, žuchvy široké a čisté a čelo ploché
a široké. Oči jsou obvykle zvlášť velké, nozdry
otevřené a uši velmi malé, pohyblivé a vztyčené.

Buloňský kůň

Ardenský kůň

16. května 2010 v 11:48 .: Plemena :.
Výška:

Výška mezi 15 a 16 pěstmi
(152,5-162,5 cm).


V práci:

Ardenský kůň, mnohem podsaditější než jiní tažní
koně, krátkého a nízkého rámce, je ochotný
a výkonný pracovník s velkou životností
a vytrvalostí a snadno se ovládá. Jeho
nepochybná energie pramení z podílu orientální
krve, postava připomíná spíše belgičana.

Ardenský kůň

Angloarabský kůň

16. května 2010 v 11:40 .: Plemena :.
Výška:

Výška angloaraba bývá mezi
16 a 16,3 pěsti (162,5-165,6 cm).


Chov pro postavu:

V Británii je obvyklé nakrývat plnokrevné
klisny arabskými hřebci, protože potomci
pak převyšují rozměry své rodiče. Křížení
plnokrevného hřebce s arabskou klisnou
dává odchovy menší, méně žádané.

Angloarabský kůň

Americký shetlandský pony

16. května 2010 v 11:34 .: Plemena :.
Výška:

Průměrná výška je kolem
42 palců (107 cm) v kohoutku,
ale menším jedincům
se dává přednost.


Tělo:

V obvodě má dostatečnou
hloubku a nohy jsou dlouhé
a štíhlé. Klouby zdaleka
nejsou tak silné jako
u shetlanda. Uměle napjatý
postoj prozrazuje typického
poníka do zápřahu.

Americký shetlandský pony