Březen 2010

Zas u koniků! =D =)

31. března 2010 v 15:43 .: Zážitky :.
Tak jsme byly se sestřenkou zs u koníků! =) Ae neměly sme přístup do stáje. měli to tam zavřené ae jezdila tam jedna holka tak sme se tk pobavily... =D Když sme se vrátily tak sme si sedly před schody a čekaly sme na kluky ti samo seděli ještě půl hodinu a víc u kompu tak sme se nudily... =D xDPak jsme šly na zakradu a uklidily sme ji protože za skleníkem byl nevídaný bordel a dřeva vedle něj byly poházené a blbě poskládané velké na malé, tak sme to uklidily... =D Pak sme šli s klukama na kolotoče tak sme tam dělali hovadiny + (plašili sme kačeny) =D photečky dole.... ↓ a videjko za chvilku bude!! ;)A tady videjko!... =) ;)
Další den...

30. března 2010 v 20:21 .: Moje kecy :.
ahoj SB. jak se máte? nevím co mám dělat.... =( nudit se? pořát tu píšu nesmyslné články a nwm co dál ae nymyslím to v tom tvaru že blog ruším! to v žádné případě! =D naopak... =) možná tu dám bleskovku nebo ňákou jinou soutěž, tak mi prosím poraďte a upozorňuji že mám " DO KONCE TÝDNE POZASTAVENO!!!!" tak si mě prosím vás nemažte, budu vám moc vděčná. děkuji moc! a k tomo se mi nahrává videjko a upozorňuji že s tímto filmem mám jen dvě! ostatní sem si smazala tak si nemyslete že sem do toho zažraná. baví mě dělat videjka!! =) tak zatím ppp.

Tak tu zase byly děcka =)

28. března 2010 v 20:47 .: Zážitky :.
Tak tu zase byly děcka..... =) ae fotečky bohužel nemám... =( ae příště se budu snažit je nafotit takže dneska se pokusím oběhnout SBénka a kouknout se po blozích. =) poslouchám new videjka a přemýšlím, že si udělám další  ae moc filmů s koníkama nemám takže s koníkama to asi nebude...... =x Tak já letím obíhám tak se mějte! ;) =* =*

27.3. 2010 =)

27. března 2010 v 21:50 .: Moje kecy :.
Ahoj, tak dnes tu byly děcka ae na dinoše sme dneska nehrali ae etě přijdou zitra tak snad to vyjde! ;) Mamka hraje s mým mladším bratrancem hru "SuperFarmář" a před tím jsme hráli všichni ae to byla jiná hra. =) Dnes sem byla se sestřenkou znova u koniků ae ve stáji sme nebyly. asi tam dneska neměli přístup jen tam ňáká holka jezdila na horsíkovi tak sem něco nafotila.... =) fotečky stáhnu asi zírta. ;)

22:10?? =D

26. března 2010 v 22:15 .: Moje kecy :.
No tak nwm co mám dělat... udělala jsem si pár dessíků.... Mamka hlídá mimino od tety, brácha čumí do bedny což se dá říct i o mě..... No tak píšu new článeček aby sem se zabavila. Dneska jsem napsala půlku pokračování v mé hnížce (Tajemný Křišťál) a zítra budu určo pokračovat. Zítra přijde bratranec a sestřenice, bratrance znáte, je to ten blb co skákal v tescu v tom spacáku... =D no tak snad bude hezky, zašli by sme si na koníky nebo na kolotoče kde chodíme vždy když u nás jsou takže se tak zabavíme. Někdy si vezmou hrací pistoli kde mají ty malé žluté kuličky a my se sestřenkou dělámě, že jse dinoši ae když nás strefí fakt to bolí!!! =D ae jinak prča! ;) pokud se něco podaří vyfotit tak tu dám fotečky. =)Bolestivá pravda... xD =D

25. března 2010 v 19:19 .: Moje kecy :.
Ahoj lidi! Nebudete mi věřit co se mi dnes přihodilo!! =D Popis celého dne najdete pod celým článkem......... ↓


Po 2hé v tomto roce u koníků... =D

23. března 2010 v 20:30 .: Zážitky :.
Konečně jsem dnes pohladila hebký koňský čumáček! =D Když bylo dneska tak hezky šla jsem se s mamkou projít, a tak jsem si řekla že můžeme zajít někam ke koníkům... =) Moje teta, která kdysi dávno jezdila voltiž tam má kamarádku, která tam chodí, tak jsem tam byla i s ní s mým 6ti letým bratrancem a jeho malinkým bráškou Dominičkem v krásný den kdy nás tam ta její kamarádka pozvala ae to bylo minulý rok. (docela dlouho viď?? =D) Tak sem si vzala photoaparátek a nafotily sme pár photeček... =D dám je tady jako shooty tak nekopčit! ae ty kačeny tam neřešte! =D xD

new video co jsem slíbila... =)

22. března 2010 v 17:48 .: Videa a hudba :.
ahoj, tak sem dávám video co jsem slíbíla ae většina SB si ani nepřečetla předchozí článek.. =D thakže videjko je dole! ;)


Chystám new video

22. března 2010 v 14:57 .: Moje kecy :.
achoj. chystám new video! nemusíte se ptát myslím že dobře víte o čem to bude ae ostatní s tím si smažu jen toto a eště dvě nebo jedno si nechám to se ještzě uvidí. =) tak až to bude hotové tak ho vložím na blogís... ;) tak pozdravuju SB a obíhám je! =)

Zoo Olomouc

20. března 2010 v 20:39 .: Zážitky :.
Ahojky! Mám new zprávičku pro Sbénka!! ;)
Byla jsem v Zoo v Olomouci! Bylo tam vážně krásně, mají tam hodně zvířat dokonce i akvárium kde mají i žraloky! =) ae sama ty malé. =D mám tu i photečky tak je tady dám jako shooty ae bez mojeho povolení nesmíte kopčit!
Kousek od akvária byly žirafy což mi připomíná moji nevlastní sestřenici! =D no a byla tam vyhlídka a přímorožce a byli tak i poníci! Já sem se radostí málem zbláznila... =D Měli tam i velikánské kočičky, tím myslím jaguára, lvi, geparda atd..... Vše vám potvrdím později v celým článku! ;) Měli tak i mě, jako kozoroha i tygra, to jsou mé znamení tak sem je fotila a vlci tak byli vážně kouzelní ae hodně špinaví. =D tak klik na č.c a photečky tak určitě uvidíte!!! ↓
Diplomky za Bleskovqa

15. března 2010 v 14:12 .: Bleskovky :.
Blahopřeji účastníkům Bleskovqy a zde mají diplomky.. =) ↓
A prosím vás opravdu VERY VERY jestli by jste mi hlásli → TADY ← Jsem tam jako Selenia ae SB mi tam blbě napsalo nick... =D
A příští článek se můžete těšit na pokračování komixu... =)

Mám nebo ne?

14. března 2010 v 16:25 .: Moje kecy :.
Ahojky SB, potřebuji poradit jestli si mám změnit dess, ae měním si je pořát ptže tu chodím skoro kažý den a mě to už připadá dcla okukaný takže mi prosím poraťte jestli new nebo tenhl a děkuji za vaše hlásky! ;)

BlEsKoVqA

12. března 2010 v 16:35 .: Bleskovky :.
1. Jak se máš?
2. Co blogaření?
3. Čteš ráda?
4. Kreslíš ráda?
5. Jaké máš ráda plemeno?
6. Chceš nadále zůstat mým SB?
7. Jsem dobré SB?
8. Co na diplomek?
9. Líbila se ti bleskovka?
10. Tak ppp...... =)

Ahoj

9. března 2010 v 21:12
ahojky, jak pak se máme?? já se mám dcl dobře a blogovíní se mi daří. Počet návštěvností vztrostl a mám 3 new Sbénka. A díky mého SB "TeRuShKaA♥HoRsE" mám new SB a tu návštěvnost, píšu tady ptže by tu pořát strašil přezchozí článek tak jsem tu chtěla napsat new tak zatím ahoj...... =)

MOC VÁS PROSÍM....

8. března 2010 v 13:30
Prosím všechna Sbénka i ty kteří navštívili můj blog, aby mi hlásli → !!!TADY!!! ← hlásli. jsem tam jako Teplokrevník♥Shaga s mazlíčkem Bonne. opravdu vás mic prosím........ =)


Diplomek pro Prcek za spřátelení

6. března 2010 v 12:35

Diplomek pro Prcek za spřátelení, děkuji... =)


Březnovka

3. března 2010 v 16:08 .: Bleskovky :.
1. Jak se máš?
2. Jsem dobré SB?
3. Máš koně?
4. Chodíš ke koním?
5. Jakou čteš knížku?
6. Líbí se ti můj dess?
7. Co by si na tomto blogu změnila?